ZOSTAŃ PARTNEREM HANDLOWYM

Team Plast to przede wszystkim gwarancja jakości. Nasze produkty zasługują na wyjątkową ekspozycję, dlatego zainicjowaliśmy Program Salonów Partnerskich PRO. Przystępując do programu zyskujesz wiedzę, doświadczenie oraz dostęp do najbardziej nowoczesnych rozwiązań w zakresie konstrukcji okien i drzwi, prezentowanych przez naszą firmę.

Do udziału w Programie Salonów Partnerskich zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem własnego biznesu, opartego o partnerstwo z firmą Team Plast. Zachęcamy do kontaktu zarówno właścicieli już istniejących salonów sprzedaży okien i drzwi, jak również osób gotowych do otwarcia nowych punktów.
 
Przystępując do programu zyskujesz doskonałą jakość produktów, pewność, że są one przebadane i sprawdzone przez tysiące naszych Klientów.

Wnętrze lokalu zostanie zaprojektowane tak, aby jak najwidoczniej wyróżnić produkty marki Team Plast. Moduł pracy z Klientem zbudowany został w kształcie litery „T”. Zawiera on w sobie wyposażenie niezbędne do przyjęcia Klienta w sposób profesjonalny i otwarty. 
W zależności od wielkości lokalu dostosowujemy ilość i wielkość wyposażenia mebli. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Całość ekspozycji dopełniają liczne dodatki takie jak: biurka, lampy, fronty, kącik kawowy, fotele, stoliki z krzesłami typu hooker, personalizowane stoły z grafiką Team Plast. Dopełnienie wnętrza stanowi logo firmy, zatopione w instalacji z naturalnego mchu. Najmłodsi Klienci spędzą miło czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw. 

Przyszły Partner otrzymuje możliwość zakupu produktów ekspozycyjnych po preferencyjnych cenach. 

Zostań PARTNEREM HADNLOWYM marki Team Plast! Zostaw swoje dane kontaktowe, wypełniając formularz.
ZAPRASZAMY NAWWW.TEAMPLAST.PL