Duże przeszklenia w oknach Team Plast

  • Energooszczędne niezależnie od rozmiarów
  • Szklana zabudowa może mieć do 6,5 m szerokości!
  • Stabilne i bezpieczne (możliwa wersja bezprogowa)
  • Zwiększona odporność na włamanie
  • Posiadają wysoką szczelność również wersji przesuwnej
  • Dzięki systemowi trzech uszczelek doskonale chronią przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami
  • Bardzo efektownie wykonane, w ponad 50 kolorach do wyboru

POZNAJCIE!

Bartosz Śniadecki – pianista, kompozytor, aranżer zespołu Afromental 

Nasze koncerty to doskonale dopracowany show. Dbamy, by wykonanie było najwyższej jakości, a przy tym jak najbardziej efektowne. Dlatego must have każdego występu to połączenie świetnej muzyki i widowiskowej gry świateł. To dopiero efekt!

Decydując się na okna Team Plast do mojego domu, wybrałem takie samo połączenie: najwyższą jakość, efektowne wykonanie oraz światło. Dopracowane w każdym szczególe okna, wpuszczają do wnętrz mnóstwo światła, a na tym zależało mi bardzo. Przeszklenia w wersji XL, a nawet XXL to dziś must have! Dają poczucie większej przestrzeni, kontaktu z naturą, wolności… Jestem pod wrażeniem efektownego wykonania i funkcjonalności tych okien. Co tu dużo mówić - perfekcjonizm i profesjonalizm!

AFROMENTAL ZAPAMIĘTAJ!


Tomson, Baron, Torres, Lajan i ja… Śniady. Ten team to Afromental. Nasza twórczość łączy różne gatunki muzyczne,
których wypadkową jest mocne brzmienie.  W 2019 roku wydaliśmy nasz piąty album studyjny zatytułowany „5”. To
pierwsza nasza płyta z tekstami utworów w języku polskim.


Jestem szczęściarzem

A to dlatego, że udało mi się połączyć pasję z pracą. Z wykształcenia jestem muzykiem – skończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, Policealne Studium Jazzowe w Warszawie. Mam dyplom magistra sztuki Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, na wydziale jazzu. Przeszedłem pełną edukację muzyczną, bo kocham grać, a jak mawiał klasyk jeśli robisz to co kochasz - nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

Współpracowałem z wieloma artystami, współtworzyłem kwartet jazzowy Mid-West Quartet, ale za największy swój dotychczasowy sukces uważam granie w Afromental. Trwa to naprawdę długo, bo od 2004 roku. Początki nie były łatwe. Założyliśmy zespół, ale poza graniem wszystko robiliśmy sami – jeździliśmy w trasy własnymi samochodami, organizowaliśmy sobie noclegi w akademikach, rozkładaliśmy sprzęt na scenie, graliśmy koncert, a na koniec, resztką sił, pakowaliśmy „graty” (tzw. zwijka). Dziś mamy swój team – współpracujemy z profesjonalistami. My koncentrujemy się wyłącznie na muzyce, a resztę zadań powierzamy innym.

Efektowne wykonanie to priorytet

Koncerty Afromental to show na najwyższym poziomie! Światła, fajerwerki, potężne brzmienie... Z kolei nasze teledyski to minifilmy, dopracowane w każdym szczególe. Spójrzcie na Radio Song czy Rock&Rollin' Love … 
Pracujemy na nasze sukcesy, są więc i nagrody. Otrzymaliśmy nagrodę MTV EMA 2010 w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, Eska Music Awards 2011 przyznało nam nagrodę za Wideoklip roku – Rock&Rollin' Love, z Orange Warsaw Festival wróciliśmy z nagrodą Wow! Music Awards! Jednak sukces to nie zawsze statuetka. Dla mnie to także, a może przede wszystkim, popularność utworu, to że pojawia się na listach przebojów. Sukcesem są też nasze teledyski. Zaczęło się od Radio song i Rock and Rolli’ Love. Mnóstwo pracy, góra wydanych pieniędzy, ale zrobiłbym to jeszcze raz! Lubię to uczucie, kiedy podczas koncertów daję z siebie 200%, czuję energię ludzi, wiem, że nie mam w sobie żadnych ograniczeń. To stan, który ciężko opisać słowami! Powtórzę: jestem szczęściarzem…

Inspirują mnie profesjonaliści

Szanuję perfekcjonizm. Doceniam współpracę z profesjonalistami, bo to daje najlepsze rezultaty. Przy piątej płycie Afromental mieliśmy zewnętrznego producenta (dotychczas sami zajmowaliśmy się produkcją). To przyniosło mega efekt! 
To samo dotyczy budowy mojego domu. Na początku sądziliśmy z narzeczoną, że zaprojektujemy sami wnętrza. Na szczęście w porę zmieniliśmy zdanie i zatrudniliśmy projektantkę. Choć nie wiem czy rzeczywiście w porę… Przez nasze amatorskie decyzje teraz mamy trochę kosztownych przeróbek. Taka nauczka.

Dlatego wybierając okna, też postawiłem na profesjonalne firmy- zarówno producenta okien, czyli Team Plast, jak i ekipę montażową. I to się opłaca! 

Efektowna przestrzeń mojego domu

Mamy okna w naszym ulubionym odcieniu drewna – Team Plast „Winchester”. To ciepła barwa, idealnie pasująca do naszej aranżacji wnętrz, w której dominują kolory brązu, miedzi, złota, szarości…

Będzie efektownie, czyli tak jak lubię ☺ W większości pomieszczeń mamy okna na całą ścianę… Daje to poczucie większej przestrzeni, kontaktu z naturą, wolności. Światło, przyroda, perspektywa… Taki widok mnie inspiruje, pomaga w tworzeniu i daje poczucie wewnętrznego spokoju.

Tu będą brzmiały moje „cedury”

W domu urządzam studio, w którym będę komponował i grał patrząc na ogród. Mój pokój muzyczny również ma duże przeszklenia. Prosto ze studia jest wyjście na taras. Już teraz widzę, że zamontowanie okien przesuwnych w systemie HST było świetną decyzją – tu próg jest niemal niewidoczny, więc nie przeszkadza w przechodzeniu. Drzwi tarasowe dopracowane w każdym calu, łatwo się przesuwają, są efektowne i solidne. „Zgrały się” z moją przestrzenią!

Trafny Wybór

Sprawdź, jakie
okna będą
najlepsze do
Twojego domu

ZAPRASZAMY NAWWW.TEAMPLAST.PL